Saulėtą rugsėjo rytą vaikučius nuotaikingai pasitiko veikėjai iš pasakų pasaulio, o darželio erdvėse judriai kūrybinei veiklai kvietė žaislai, būgneliai, šokdynės, skaičių takeliai, įvairiaspalviai maži ir didžiuliai kamuoliai, smagios kliūtys ir besišypsantys atvarai.

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikučiai  rugsėjo pirmąją kartu su mokytojomis, tėveliais  aktyviai dalyvavo kūrybinėje veikloje – visi kartu gamino atradimų aitvarus, kurie kasdien kvies mažuosius su šypsena ir gera nuotaika atvykti į darželį, stebėti, tyrinėti, kurti, dainuoti, konstruoti, piešti, prisiglausti prie medžio ir pasikalbėti su juo, pažinti pasaulį pro mikroskopo ir teleskopo akį, bendrauti ir bendradarbiauti, vairuoti velomobilius saugaus eismo aikštelėje ir dar daug įdomių veiklų, kurias pasiūlys patys vaikai.

Spalvingi, išdykę, nenuspėjami, valiūkiški ir veržlūs aitvarai pučiant palankiam rugsėjo pirmosios vėjui nenustygo vaikučių rateliuose ir kvietė kelionę pradėti čia ir dabar. Todėl visoms grupėms buvo išdalintos aitvarų numatytos veiklos kryptys ir orientyrai, kurie įsuks vaikučius, mokytojus, tėvelius į nenutrūkstamą kūrybinio bendradarbiavimo procesą.

Spalvingos, prasmingos, įdomios, sėkmę auginančios kelionės!