Šventės organizavimo komanda – spalvingi, smalsūs, išdykę, šokantys, dainuojantys, kūrybiški ir pozityvūs vabaliukai, gyvenantys saulėtoje vasaros pievoje.

Vaikučiai kartu su auklėtojomis iš miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų: „Debesų vaikai“, „Kodėlčiaus“, „Pušelės“, „Žvaigždutės“ ir „Ąžuoliuko“ aktyviai ir su gera nuotaika įsijungė į kūrybines veiklas.

Plastiškai ir išraiškingai  Uodo solo  šokį atliko tarptautinio projekto „Volunteering  for Solidarity Education“ savanorė iš Gruzijos Mariami Magaldadze, dirbanti „Ąžuoliuko“ darželyje.

Kiekvienas vabaliukas – tai vasaros pievos skambanti spalva, o visi kartu – ir visas orkestras, į kurį buvo priimti ir Laurynas bei Urtė iš „Pelėdžiukų“ grupės.

Vabaliukų pakviesti į pievą rinkosi „Pelėdžiukų“, „Drugelių“, „Paukščiukų“, „Varliukų“, „Nykštukų“ grupių vaikučiai – gėlytės su Drugeliais (auklėtojos – Nijolė Petravičienė, Edita Daunienė ir Laima Čereškevičienė), Bite (auklėtoja Daiva Šulcienė), Boruže (auklėtoja Laima Šimkienė), Žiogu (auklėtoja Indrė Rusteikienė).

Vabaliukai ir jų orkestras nuoširdžiai ruošėsi susitikimui su vaikučiais: derino instrumentus,  repetavo šokius, siūdinosi kostiumus, mokėsi šokio žingsnelius, dirigento lazdelės vingrybių ir net saulėto oro užsakymo. Šaunioji komanda: renginio vedantysis – šoklusis Žiogas, auklėtoja Indrė Rusteikienė, orkestro vadovė, Musė – mokytoja Marytė Jončienė, Skruzdė – auklėtoja Monika Altaravičienė, taškuotoji Boružėlė – auklėtoja Airida Oželienė, Drugelis –auklėtoja Paulina Stulgaitė, auklėtojos padėjėja  Aurelija Ambrozienė, Širšė – mokytojos padėjėja Vaida Jonušaitienė, Bitė – auklėtoja Vilija Jurkuvienė, kostiumų dizainerė,  direktorės pavaduotoja ugdymui Benjamina Karmazinienė.

Mero pavaduotoja Virginija Eičienė pasveikino šventės dalyvius ir įteikė vaikučiams dovanėlių.

Šventėje mažieji patyrė džiugių, smagių emocijų, veidukuose švietė šypsena, o akyse žaidė saulės zuikučiai. Tokia ir turi būti vaikystė, nenuspėjama, paslaptinga, pasiliekanti širdyje ir šildanti visą gyvenimą.

Tokią vaikystės dieną mažiesiems padovanojome mes visi kartu!