Gegužės  12 d. lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“ vyko rajono raiškiojo skaitymo šventė-konkursas „Skamba žodelis – šypsosi akelės “. 17 mažųjų skaitovų su mokytojais  atvyko iš lopšelių – darželių „Kodėlčius“, „Žvaigždutė“, „Ąžuoliukas“, vaikų reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“, „Šaltinio“  ir Tarailių progimnazijų. Prigužėjo pilna salė ir dalyvių, ir žiūrovų.

Linkėdamos šviesų, pozityvių, džiaugsmingų išraiškos emocijų, nuotaikingo bendravimo ir sėkmės šventės dalyvius pasveikino lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Viktorija Paulauskienė ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danguolė Petkienė.

Kiekvienas šventės dalyvis išraiškingai, žaviai, nepakartojamai, betarpiškai, originaliai perteikė pasirinkto kūrinėlio nuotaiką.

Vertinimo komisija (Tauragė rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danguolė Petkienė, Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro metodininkė – Daiva Kiniulienė ir lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ logopedė Virginija Kirsnienė) buvo sužavėta mažųjų išraiškos gebėjimais.

Komisijos pirmininkė, Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danguolė Petkienė paskelbė skaitovus, kuriems paskirtos nominacijos:

IŠRAIŠKINGIAUSIAM  SKAITOVUI – Karinai Damijonaitei, Tauragės lopšelis – darželis „Ąžuoliukas“,  mokytoja Birutė Antanaitienė.

NUOŠIRDŽIAUSIAM  SKAITOVUI – Matui Meiliui, Tauragės lopšelis – darželis „Žvaigždutė“, mokytoja Gitana Erciuvienė.

ARTISTIŠKIAUSIAM  SKAITOVUI – Jutai Zinkutei, Tauragės lopšelis – darželis „Kodėlčius“, mokytoja Stanislava Blažytė.

ORIGINALIAUSIAM SKAITOVUI – Vytautei Andriuškaitei, Tauragės lopšelis – darželis „Kodėlčius“, mokytoja Ramunė Bodrenkovienė.

LINKSMIAUSIAM SKAITOVUI – Ignui Ivaščenko, Tauragės lopšelis – darželis „Kodėlčius“, mokytoja Ramunė Karpienė.

Visiems šventės dalyviams padėkas ir atminimo dovanėles įteikė direktorė Viktorija Paulauskienė. Vadovė įteikė padėkas ir renginio organizavimo komandai: Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Danguolei Petkienei, Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro metodininkei Daivai Kiniulienei, lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktoriaus pavaduotojai ugdymui Gretai Čiapienei ir mokytojoms metodininkėms Ramunei Kumpienei ir Indrei Rusteikienei.

Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro metodininkė Daiva Kiniulienė įteikė padėkas pedagogams.

Dėkojame renginio rėmėjui – Tauragės rajono savivaldybei.

Dėkojame socialiniam partneriui –  Tauragės Pagalbos mokytojui ir mokiniui centrui.

Nuoširdžiausia padėka mažiesiems skaitovams ir jų mokytojams už nuostabias šventės akimirkas!