Grupės „Drugeliai“ ir „Varliukai“ vaikučiai „Mokykliniu autobusu“ važiavo iš Tauragės į Palangą. Važiuodami autobusu vaikai prisiminė saugaus elgesio taisykles (viešajame transporte, mieste, prie jūros), aptarė, kaip elgtis įvairiose situacijose, kad būtum saugus. „Kelionės metu“ vaikai dainavo, bendravo, dalinosi įspūdžiais.

Grupės „Pelėdžiukai“ vaikai prie grupėje esančios magnetinės lentos žaidė žaidimą „Mes gatvėje“. Vaikai ant magnetinės lentos, kurioje nupieštos kelių eismo situacijos, dėjo magnetines figūrėles į joms skirtas vietas. Vaikai dar kartą prisiminė šviesoforo spalvas ir jų reikšmes. Pakartojome, kaip saugiai pereiti gatvę

Grupės „Naminukai“ vaikučiai edukacinėje veikloje „Saugi žaidimo karuselė“ atlikdami praktines užduotis ir žaisdami stalo žaidimus susipažino su pagrindiniais kelio ženklais, mokėsi pereiti gatvę, įtvirtino šviesoforo spalvas, susipažino su saugaus elgesio gatvėje situacijomis. Ši veikla vaikams suteikė džiugių emocijų, praturtino žodyną naujais žodžiais.

Grupės „Paukščiukai“ vaikai susipažino su saugaus eismo ženklais, juos išsikirpo iš popieriaus, kirpo per pusę, o vėliau bandė atrasi, antrą ženklo dalį.

Grupės „Saulutės“ vaikai žiūrėjo filmukus, kaip Kakė Makė elgiasi gatvėje, aptarė, ką ji daro negerai, kūrė jai kelio ženklus, žadė žaidimą „Kelionė pas Kakę Makę“. Taip pat konstravo kelius, dėliojo dėliones, žaidė loto apie saugų eismą.