Interaktyvios grindys-džiaugsmas vaikams

Tai – žaisminga, inovatyvi, kūrybinga priemonė, kuri skatina vaikus judėti, mąstyti, atlikti individualias užduotis. Taip lavinama vaikų judesių koordinacija, reakcija, loginis mąstymas.

Šiandien darželio patys mažiausi, lopšelio „Viščiukai“ vaikučiai apsilankė salėje, kur susipažino su interaktyviomis grindimis. Vieni įdomiausių žaidimų tokio amžiaus vaikams –.žaidimas „Balionai“, kurio tikslas – susprogdinti visus skrendančius balionus, atpažinti jų spalvą, žaidimas „Vanduo“ ir „Lapai“, kur daug gerų emocijų vaikams suteikia virtualaus vandens pliuškenimas, jo teliuškavimas ir lapų stumdymas nuo kelio.

Šios interaktyvios priemonės pagalba stengiamasi vaikų ugdymo bei laisvalaikio procesą padaryti patrauklesnį, įdomesnį, vaizdingesnį, žaismingesnį ir modernesnį. Taip yra tenkinami pagrindiniai ugdytinių poreikiai: žaidimas, judėjimas, ugdomi gebėjimai, plečiama patirtis, užtikrinamas pozityvių tarpusavio santykių palaikymas, emocinė savijauta, ugdomas emocinis intelektas. Ir trykšte trykšta geros emocijos, skamba vaikų nuostabos ir džiaugsmo šūksniai.

Socialinė pedagogė Edita D.