Įgyvendinant LTOK programą, RIUKKPA projektą, mūsų darželio vaikai kartu su mokytojomis dalyvavo smagiame judėjimo renginyje „Mažoji mylia“, vykusiame M. Mažvydo progimnazijos stadione.

Rudeninė diena pasitiko maloniu oru, o prasidėjus bėgimui vaikai su mokytojomis bėgo tiek, kiek kojos nešė – linksmai, be skubėjimo, su šypsenomis veiduose. Svarbiausia buvo ne rezultatas, o gera nuotaika, draugystė ir judėjimo džiaugsmas.

Po bėgimo visi didžiavosi savo įveikta distancija, pasidalijo įspūdžiais ir džiaugėsi, kad ši šventė bei kita aplinka gali suteikti tiek daug gerų emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Monika Altaravičienė ir Airida Oželienė