„Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalyje aktyviai ir entuziastingai dalyvavo vaikų komanda su mokytojomis Monika Altaravičiene ir Airida Oželiene.

Tauragės lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ įteikta Taurė „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“, Padėka už respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų“ žaidynės 2023“ veiklų organizavimą įstaigoje.

Tai – jau ketvirtasis finalinio projekto etapo renginys, kuriame sportuoti susirinko 46 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos arba 276 darželinukai iš Šiaulių ir Tauragės regionų. Kiekviena komanda, sudaryta iš 3 mergaičių ir 3 berniukų, fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis.

Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Visų festivalio veiklų metu mažuosius sportininkus pasitiko Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) trenerės, o užduotis komandoms įgyvendinti padėjo mokytojos Monika ir Airida.

Šiauliuose dalyviams dėmesį skyrė 2020 m. Tokijo parolimpinių žaidynių dalyvis, ieties metimo Europos čempionas, rutulio stūmimo bronzos laimėtojas Europos čempionate – Andrius Skuja.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – LTOK ir RIUKKPA.