Kiekviena vis labiau šiltėjanti pavasario diena padovanoja vis naujus iš pietų sugrįžtančius paukščius. Kovo 14 dieną lopšelio-darželio vaikai kartu su savo mokytojomis nemažai kalbėjosi apie grįžtančius vasaroti paukštelius, apie jų gyvenimo būdą, namus, kuriuose jie įsikuria kiekvieną pavasarį. Šiltą, bet šiek tiek vėjuotą trečiadienio popietę „Ąžuoliuko“ ugdytiniai kartu su savo mokytojomis bei gamtosauginio komiteto atstovais – tėveliais, pasiryžo savo darželio aplinką papuošti naujais paukšteliams skirtais inkilais, kuriuos sumeistravo kūrybiški ir labai nagingi bei įgudę inkilų meistrai – tėveliai. Tėvelių sumeistrauti inkilai, tėvelių pagalba, rado savo vietas medžiuose ir laukia kol juose apsigyvens namo grįžtantys paukščiukai.

Taurų darželio kiemas taip pat pasipuošė inkilėliais. Į talką grupės „Giliukai“ vaikams skubėjo ne tik tėveliai, bet ir seneliai. Dilano ir Tėjos seneliai ir tėvelis, kartu su vaikais, grupėje pagamino inkilą. Mažieji galėjo ne tik stebėti, bet ir patys prisiliesti prie inkilo gamybos proceso. Vėliau visi kartu, padedant suaugusiems, kėlėme inkilus. Inkilų kėlimas – šventė ne tik grįžtantiems paukščiams, bet ir žmogui, ypač vaikams. Džiugu, kad šventėje aktyviai dalyvavo tėveliai bei seneliai, nuoširdus ačiū jiems. Po šios šventės darželio kieme net 12-a inkilų laukia naujų gyventojų.

Dėkojame visai bendruomenei prisidėjusiai prie šios akcijos bei tėveliams: Tadui Nausėdai, Laimonui Ambrozai, Mindaugui Klymantui, Kęstučiui Visockiui. Taip pat dėkojame Taurų grupės „Giliukai“ ugdytinio Dilano tėveliui ir seneliui bei ugdytinės Tėjos seneliui, Mėtos mamytei Raimondai Vaišnorei ir grupės „Žirniukai“ ugdytinės Emilijos mamytei Gretai Kavaliauskienei.