Sužinojęs, kad Kalėdų senelis jau balnoja šiaurinius elnius ir ruošiasi atvykti į Plungės Oginskio rūmų pokylių salę, lopšelio-darželio Šeimos klubas lapkričio 26 dieną susiruošė į jo sutiktuves. Išpuoštoje, išdabintoje rūmų pokylių salėje svečius pasitiko smagi personažų kompanija – Nykštukas, Zuikis, Varlius ir Baltoji meška su žaidimais, šokiais ir dainomis. Kol vaikai linksminosi, tėveliai minė mįsles ir visi kartu važiavo traukiniu, Kalėdų Senelio pagalbininkai elfai raudonu pieštuku viską užrašinėjo į storą, smulkiai prirašytą knygelę, stebėjo svečius per didelius žiūronus, nešdami didžiulį maišą vaikus apdalino saldainiais.

Atvykęs Kalėdų senelis pasveikino visus susirinkusius, klausėsi vaikų eilėraščių, rinko vaikučių atvežtus laiškus su užrašytais ir nupieštais norais bei pažadėjo aplankyti kiekvieną vaiką.

Laikas Kalėdų Senelio rezidencijoje prabėgo linksmai, atnešdamas daug gerų emocijų tiek mažiems, tiek dideliems, o sklandantis stebuklas ir kvepiantys eglute kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai tik sustiprino Kalėdų žavesį ir švenčių laukimą.

Socialinė pedagogė Edita Daunienė