Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Šeimos klubas kviečia visą lopšelio-darželio bendruomenę jungtis į socialinę dosnumo iniciatyvą „Gera dalintis“, kuri vyks rugsėjo 27-29 dienomis, atsinešus pasidalinti su kitu tuo, kas gausiai užderėjo, prinoko, užaugo. Vaisiais, uogomis, daržovėmis, vaistažolėmis Jūs galėsite dalintis palapinėje, įrengtoje darželio sodelyje, savo rudens gėrybes išdėliodami į tam skirtas dėžes. Pasidalinus – patiems paragauti tai, ko nebuvo jūsų sode, darže, neprinoko ar neužderėjo, parsinešus namo, pasivaišinti.

Į šią dosnumo iniciatyvą „Gera dalintis“ bus įtraukiami ir jūsų vaikučiai, kurie kartu su grupių mokytojomis veiklų metu apsilankys palapinėje. Ten galės plėsti žinias apie sode ir darže augančias gėrybes, jų naudą sveikatai, praturtins savo žodyną, tačiau svarbiausia – išmoks dalintis su draugu, vaišinti jį, palaukti savo eilės.

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Šeimos klubas ir socialinė pedagogė Edita kviečia visus tėvelius įsijungti į dosnumo akciją „Gera dalintis“.